تاسیس دفاتر ویژه پزشکان عمومی و دستیاران در سازمان نظام پزشکی

به گزارش کانال خبری پزشکان، دکتر ایرج فاضل رئیس کل سازمان نظام پزشکی درخصوص پیگیری مسائل و مشکلات پزشکان عمومی و دستیاران بیان کرد: در سازمان نظام پزشکی در جریان مشکلات این دو قشر هستیم و مکاتباتی را با دانشگاه‌های علوم پزشکی انجام داده‌ایم تا فهرستی از افراد واجد شرایط خود را به ما معرفی کنند.

وی افزود: با تاسیس یک دفتر ویژه، این دو قشر می‌توانند مسائل و مشکلات خود را طرح نموده و با استفاده از پتانسیل دستیاران علاقه‌مند و فعال شروع به کار کنند.

دکتر علیرضا سلیمی معاون آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پزشکی نیز ضمن اشاره به مشکلات متعدد دستیاران اظهار کرد: یکی از گروه‌های مهم و تاثیر گذار جامعه پزشکی و پیراپزشکی دستیاران هستند که مطالبات آنها پیش از برگزاری انتخابات سازمان نظام پزشکی بر این محور بود که محلی برای ابراز مشکلات و حل و فصل آن برای این قشر وجود داشته باشد.

وی افزود: بر مبنای این خواسته که از مدتها پیش مطرح شده در معاونت آموزشی سازمان نظام پزشکی این موضوع را در اولویتهای کاری خود قرار دادیم و حتی جلساتی را با دستیاران در بخشهای مختلف داشتیم.

وی ادامه داد: طبق بررسی‌های انجام شده مقرر شد تا دفتر یا کمیته‌ای را در سازمان نظام پزشکی برای پیگیری مطالبات دستیاران تاسیس کنیم و بیشترین قرابت دستیاران نیز با معاونت آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پزشکی است

دانلود فایل

03 آبان 1396 , 11:57

مدیر

   آدرس ما

   ارتباط با ما

آدرس:تهران، پونک بلوار سردار جنگل، خیابان شهید مخبری (35 متری گلستان)، بین سردار جنگل و ایران زمین،پلاک 105 - طبقه اول

کد پستی : 1476745484

تلفن:44615404-44422048


پست الکترونیک:info@newirsa.ir